Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

HP Ink Tank Wireless 415 Fotokopi + Tarayıcı + WI-FI Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı Z4B53A

Hp Yazıcı
Stok Kodu
:
01062101
KDV Dahil Fiyat
:
1.650,00 ₺ 1.500,00 ₺ 9% indirim
Havale/EFT Fiyatı
:
1.500,00 ₺
Tek Çekim
1 x 1.500,00 ₺
2 Taksit
2 x 750,00 ₺
3 Taksit
3 x 500,00 ₺
Kargo Ücreti
:
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması

HP Inkjet 415 Z4B53A Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı


Çok Fonksiyon Özelliği

HP Inkjet yazıcınızı hem yazıcı olarak, hem fotokopi makinesi olarak hem de tarama cihazı olarak kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde tek cihaz ile tüm işlerinizi halledebilirsiniz ve herhangi başka bir cihaza ihtiyacınız kalmaz. Böylece çok daha az maliyetle, çok daha az enerji ile ve çok daha az yer kaplayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Renkli Baskı Avantajı

Sahip olduğu 3 formda kullanım avantajını da renkli özelliği ile birlikte destekleyebilirsiniz. Bu sayede hem kullanım yelpazesi çok daha fazla genişler hem de daha kaliteli ve kullanışlı sonuçlar elde edebilirsiniz.


Wifi Özelliği Ayrıcalığı

Wifi özelliği sayesinde herhangi başka bir elektronik cihazınız ile çok kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede elektronik cihazlarınızda bulunan verileri çok kolay bir şekilde yazıcıya aktarabilir ve herhangi başka bir işleme gerek kalmadan yazıcıdan çıkartabilirsiniz.


İdeal Ölçüler

525 x 553,5 x 256,6 mm ölçüleri sayesinde hem ofis kullanımlarında hem de ev kullanımlarında çok pratik bir şekilde kullanılabilir. Fazla yer tutmaz ve size en uygun gelen yere sığabilir.


Kağıt Boyutu Fonksiyonu

Yazıcınızdan sadece A4 kağıtları değil, aynı zamanda A6 ve B5 boyutlarına sahip kağıtları da çıkartabilirsiniz. Bu sayede her alanda kullanım için uygun hale gelir.


Hızlı Kullanım Fırsatı

Renkli baskılarda dakikada 15 sayfa, siyah beyaz baskılarda ise dakikada tam 19 sayfa çıkarabilir. Bu sayede çok daha hızlı ve pratik bir kullanım sunar.

Ürün Hakkındaki Yorumlar
Ürün hakkında hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun.
Adınız Soyadınız
(*)
E-Posta Adresiniz
(*)    ( Yayınlanmaz )
Yorum Başlığınız
(*)
Yorumunuz
(*)
Başa Dön ;