Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Huawei Band 3E Akıllı Bileklik (Huawei Türkiye Garantili)

Kaliteli Ürün
Stok Kodu
:
19022102
KDV Dahil Fiyat
:
119,90 ₺
Tek Çekim
1 x 119,90 ₺
Kargo Ücreti
:
15,00 TL
Ürün Açıklaması

Huawei Band 3E Akıllı Bileklik (Huawei Türkiye Garantili)


Veri Kontrolü

Hayatı kolaylaştıran özellikleri ile tüm kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatan Huawei akıllı bileklik tek bir tuş ile koşu verilerini gerçek zamanlı olarak kullanıcılarına bildirir. Egzersiz yaparken kullanıcıların verilerini kaydeden akıllı sistemi benzersiz bir deneyim sunar.


Profesyonel Antrenör

Akıllı bilekliğin yenilikçi teknoloji sayesinde özellikle spor sever kullanıcılar tüm egzersiz verilerini bileklik üzerinden konforlu bir şekilde gözlemleyebilir. Spor düğmesi sayesinde ihtiyaçları en ideal şekilde karşılar.


Suya Dayanıklı

Yaklaşık 50 metrelik su derinliğinde bile ultra dayanım gösteren dış yüzey çok uzun seneler kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir. Son teknoloji dayanıklı malzemesi sayesinde sınıfının en iyi hizmetini sunar.Dayanıklı Pil

Tek bir şarj ile 14 günlük kullanım sunan pil ömrü sürekli kullanım için oldukça uygundur. Akıllı bilekler sayesinde kullanıcılar hayatı kolaylaştıran bir kullanım yaratarak hatırlatmalar sayesinde hiçbir bilgiyi hafızasında tutmasına gerek yoktur.


Hareket Takip

Kullanıcıların tüm adımlarını ve hareketlerini bünyesinde barındıran akıllı bileklik ayrıcalıklı bir kullanım oluşturarak kullanıcılara çağrı bekletme veya cevapsız çağrıları kolayca gözlemleme özelliği sunar.


Ergonomik Tasarım

Tüm kullanıcı tiplerine uygun ayarlanabilir tasarımı sayesinde akıllı bileklik cep telefonun olduğu her yerde kullanıcılarına geri bildirim sağlar. Tek bir tuşla işlerini yoluna koyan kullanıcılar rahat bir erişim imkanı elde ederek sınıfının en iyi hizmetinden faydalanabilir.

Ürün Hakkındaki Yorumlar
Ürün hakkında hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun.
Adınız Soyadınız
(*)
E-Posta Adresiniz
(*)    ( Yayınlanmaz )
Yorum Başlığınız
(*)
Yorumunuz
(*)
Başa Dön ;