Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD

SanDisk Güvencesiyle
Stok Kodu
:
20111801
KDV Dahil Fiyat
:
328,90 ₺ 299,00 ₺ 9% indirim
Havale/EFT Fiyatı
:
299,00 ₺
Tek Çekim
1 x 299,00 ₺
2 Taksit
2 x 149,50 ₺
3 Taksit
3 x 99,67 ₺
Kargo Ücreti
:
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması

Ürün Detayları

SanDisk Plus SDSSDA-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD 

İyileştirilmiş Hız Performansı

Sahip olduğu katı hal depolama teknolojisi ile iyileştirilmiş hız performansı sunar. Bilgisayar’ın sabit disk sürücüsünde n daha hızlı uygulama yanıt süresi ve veri aktarımı sağlar. Hız performansı ile eski bilgisayarınızı, yeni bir cihazın sahip olduğu hız seviyesinde kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Katı Hal Tasarımı

Hareketli parça bölümüne sahip olmayan tasarımı ile darbe ve titreşime karşı dayanıklıdır. Dayanıklılık özelliğini destekleyen bu tasarım, darbe ve ezilme risklerine karşı verilerinizi korumanızı sağlar.

Ön Bellek İle İş Yüklerini İdeal Depolama

Sahip olduğu seri yazma performansını yükseltme teknolojisi ile oyun oynama işlem hızını yükseltip, ofis çalışma verileri, sesli ve görüntülü iş yükleri için ideal depolama alanı oluşturur. SLC ön belleği, web-tarama ve e-posta iş yüklerinizi daha geniş alanda depolayabilmenizi sağlar.

Kolay Kurulum

Sahip olduğu kopyalama yazılımı ile yeni sürücünüzü kolaylıkla kurmanızı sağlar. Bu yeni sürücü kurma kolaylığı ile bilgisayarınızın web-tarama, iş verilerini depolama fonksiyonlarını kısa sürede yükseltebilirsiniz.

Yüksek Şarj Dayanma Süresi

Sabit Disk sürücülere göre daha sesiz, etkili çalışma ile dizüstü bilgisayarlarınızın şarj dayanma süresini uzatır. Diz üstü bilgisayarlarınızı bir defa şarj etme işlemi ardından uzun süre kullanma imkanını, soğuk çalışma performansı ile sunar.

Pano Durum Görüntülemesi

Sahip olduğu güvenilir performans ve depolama teknolojisi ile medya uygulamalarınız için güvenilir pano durum görüntülemesi sunar. Pano durum görüntülemesinden yararlanarak, dilerseniz bilgisayarınızda yüklü olan birden fazla medya uygulama seçeneğini görüntüleyebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Arayüzü: SATA 3
  • Boyut: 2.5"
  • Kapasite: 240 GB
  • Marka: SanDisk 
Ürün Hakkındaki Yorumlar
Ürün hakkında hiç yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olun.
Adınız Soyadınız
(*)
E-Posta Adresiniz
(*)    ( Yayınlanmaz )
Yorum Başlığınız
(*)
Yorumunuz
(*)
Başa Dön ;